O Nas


NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Warsztaty z robotyki są jednym z kluczowych elementów naszej oferty. To one stały się kamieniem węgielnym naszej firmy. I one ukształtowały naszą filozofię działania, którą najkrócej określa hasło: nauka przez zabawę. 

W czasie naszych warsztatów, ich uczestnicy budują własne roboty z klocków Lego, a następnie samodzielnie je programują. 

Nasze warsztaty to zajęcia edukacyjne adresowane do wszystkich grup wiekowych. W odniesieniu do najmłodszych spełniają  funkcję edukacyjną – rozwijają wiedzę dzieci z zakresu nauk ścisłych, a w szczególności robotyki i informatyki. Wpływają ponadto na motorykę rak, uczą twórczego myślenia, trenują pamięć, odblokowują dzieci nieśmiałe, wyciszają nadpobudliwe, są nawet zalecane przy dysleksji i dysgrafii. 

W odniesieniu do dorosłych (np. eventy firmowe) doskonale pełnią funkcję integracyjną, uczą współpracy zespołowej i są interesującą formą spędzenia wolnego czasu. 

Warsztaty z robotyki to doskonała i ambitna forma rozrywki dla wszystkich ciekawych świata. 

Na swoim koncie posiadamy organizację:

  • Dnia Dziecka z Robotami - w Pałacu Prezydenckim,
  • pokazów eksperymentów w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie,
  • warsztatów w czasie Pikniku Naukowego,
  • warsztatów i pokazów podczas Nocy Robotów,
  • Mikołajek w Kancelarii Premiera.
Nasz zespół

Instruktorzy Roboty i Spółka

Zespół Robotów i Spółki składa się z pasjonatów, których łączy zamiłowanie do nauk ścisłych i pracy z dziećmi. Naszymi instruktorami są zarówno inżynierowie-absolwenci, jak również studenci kierunków ścisłych. Niektórzy z nas są tutorami w Akademii Przyszłości, pomagając rozwijać talenty dzieci, które wcześniej nie zostały dostrzeżone.

Odwiedź nasze profile:

FACEBOOK

YOUTUBE


Opinie naszych partnerów:

"[...]Konstruowanie robotów z klocków bardzo podobało się też podopiecznym Barbary Lach - Byli zachwycenia wszystkim. Konstruowaniem, jego efektem a szczególnie tym że po wgraniu robotów klocki zaczęły wykonywać ich polecenia. Zajęcia były przeprowadzone interesująco i profesjonalnie. Cały projekt była bardzo ciekawy tylko... za krótko."

- Pani Barbara - SP Fundacji "Elementarz" im. Ignacego Łukasiewicza w Łążku Ordynackim


"[...]Dzieci były bardzo zadowolone – powtarza to co prowadzący zajęcia w innych szkołach Monika Drozdalskav-Hołub – Mogły nie tylko zbudować roboty, ale je też zaprogramować i wszystko działało zgodne z oczekiwaniami. Bardzo się cieszyły, a te które nie przyszły na zajęcia bardzo żałowały i do dzisiaj dopytują czy pan z robotami jeszcze przyjedzie..."

- Monika Drozdalskav-Hołub - Zespół Szkół Samorządowych w Hoczwi
FACEBOOK