Ferie z Robotami: w każdym dziecku drzemie geniusz...

Mieszkasz w Warszawie, w Katowicach lub w Gdańsku? Masz dziecko w wieku szkolnym? Szukasz pomysłu na udane ferie zimowe? Doskonale się składa! Znana m. in. z Dzień Dobry TVN firma Roboty i Spółka zapewni Twojemu dziecku wartościowe, rozwijające warsztaty, a Ty będziesz mieć gwarancję, że jest ono w dobrych rękach. 

Roboty i Spółka są ekspertem w zakresie warsztatów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Firma znana jest w całej Polsce dzięki swoim warsztatom oraz dniom nauki, a także występom w programach telewizji śniadaniowych Dzień dobry TVN i Pytanie na Śniadanie oraz licznych publikacji w mediach. 


W czasie ferii zimowych chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych rodziców, których dzieci w tym czasie zostają w mieście. 

Ferie z Robotami to zajęcia, które w sposób nieinwazyjny łączą naukę z zabawą. Każdemu dziecku pomogą odkryć w sobie geniusza, wyzwolą w nim pragnienie zgłębiania tajników wiedzy. W tym roku zimowe półkolonie organizowane przez Roboty i Spółka inspirowane będą tematyką Star Wars.

Ferie z Robotami – w ich ramach uczestnicy będą mogli skonstruować własnego robota oraz poznać najciekawsze i w pełni bezpieczne doświadczenia chemiczne. Półkolonie inspirowane są uwielbianym przez wszystkie pokolenia filmem Gwiezdne Wojny. Akademia Jedi to pięć pełnych wrażeń dni w świecie Star Wars. Młodzi Padawani budują łaziki i drony marsjańskie niczym R2D2 czy BB-8 oraz zbudują treningowe miecze świetlne

Jeśli masz pytania, odwiedź naszą stronę lub zadzwoń pod numer 535 573 799, z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. 

Szczegóły także na 

http://www.robotyispolka.pl/oferta/ferie-z-robotami-2016

ZAPRASZAMY!


FACEBOOK